Zarządzanie nieruchomościami Wilanów

Oferujemy kompleksowe zarządzanie nieruchomościami. Ursynów jest dzielnicą, w której pracuje nasz licencjonowany administrator budynkiem lub całym Oferujemy w pełni profesjonalne zarządzanie nieruchomościami. Wilanów – to właśnie ta dzielnica Warszawy stanowi jeden z kluczowych obszarów działania naszej firmy. Położony jest on w lewobrzeżnej części stolicy, sąsiaduje z Ursynowem, Mokotowem, dzielnicą Wawer oraz gminą Konstancin Jeziorna. W 2002 roku rozpoczęto tutaj budowę Miasteczka Wilanów, które stanowi bardzo atrakcyjne osiedle mieszkalne.

Zarządca nieruchomości Wilanów

Działamy jako partner biznesowy oraz profesjonalny doradca dla wspólnot mieszkaniowych. Świadczymy rzetelne usługi zarządzania nieruchomościami w Wilanowie. Dbamy o najwyższą wiarygodność, dlatego możemy zagwarantować Klientom, że pieczę nad budynkiem lub kompleksem przejmie licencjonowany zarządca nieruchomości. Współpracę opieramy na szczegółowej analizie kosztów i dopasowaniu usług w taki sposób, aby je maksymalnie zoptymalizować. Administrator budynkiem skupia się nie tylko na interesach wspólnoty, ale także każdego właściciela lokalu.

Administrowanie nieruchomościami Wilanów – jakie czynności wykonuje nasz administrator?

 

Zapewniamy sprawną i dynamiczną obsługę administracyjną. Administrowanie nieruchomościami obejmuje:

  • przydzielenie dedykowanego administratora dla konkretnego budynku (lub całego kompleksu, gdy chodzi o administrowanie osiedlem domków lub bloków wielorodzinnych), który dostępny jest pod całodobowym telefonem (sprawy bieżące obsługujemy w dni robocze od 8:00 do 18:00, a sprawy awaryjne można zgłaszać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu),
  • prowadzenie e-kartoteki (internetowy spis rozliczeń i stanu wpłat dostępny dla mieszkańców),
  • udostępnienie skrzynki e-mail do kontaktu z mieszkańcami,
  • obsługę korespondencji i sporządzanie obowiązującej dokumentacji formalno-prawnej (w tym prowadzenie archiwum wersji papierowych),
  • prowadzenie aktualnego wykazu właścicieli lokali i najemców,
  • obsługę umów zawieranych z podmiotami zewnętrznymi,
  • reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej w kontaktach zewnętrznych (dostawcy mediów, urzędy itp.),
  • monitoring należności i windykację zadłużenia.

 

Posiadamy bogate doświadczenie jako administrator kamienicy, bloków mieszkalnych oraz osiedli domków jednorodzinnych.

Zarządzanie nieruchomościami Wilanów

Pracujemy w oparciu o nasze wewnętrzne standardy, kodeks etyki zawodowej oraz indywidualne ustalenia z Klientem. Administrowanie nieruchomości w Wilanowie wzbogacamy o obsługę księgową oraz techniczną. Nad nieruchomością czuwa doświadczony administrator odpowiedzialny za bieżącą obsługę właścicieli lokali i najemców oraz za wszelkie kwestie formalno-prawne. Wspierany jest on przez specjalistę ds. księgowości i rozliczeń, specjalistę ds. windykacji oraz specjalistę zajmującego się obsługą techniczną budynków. Koordynator nadzoruje działania zespołu oraz kontaktuje się z zarządem wspólnoty lub właścicielem nieruchomości.