Zarządzanie nieruchomościami Mokotów

Oferujemy bezpieczne i sprawne zarządzanie nieruchomościami. Mokotów stanowi jeden z kluczowych obszarów działania naszej firmy. Jest to dzielnica o największej liczbie mieszkańców w Warszawie. Jej wyróżnikiem są liczne tereny zielone (m.in. Pole Mokotowskie, park Arkadia, park Morskie Oko, park Sielecki) oraz zróżnicowana zabudowa. Osiedla bloków z wielkiej płyty przeplatają się tutaj z nowymi budynkami deweloperskimi oraz osiedlami domków jednorodzinnych i willi. Niezagospodarowane tereny w okolicy Wisły stanowią duży potencjał budowlany dla Mokotowa.

Zarządca nieruchomości Mokotów

Jesteś właścicielem nieruchomości na Mokotowie i poszukujesz profesjonalnego administratora? Nasz licencjonowany zarządca nieruchomości zajmie się kwestiami prawno-księgowymi, przejmie rolę administratora budynków oraz zadba o sprawne zorganizowanie obsługi technicznej. Kompleksowe administrowanie nieruchomościami na Mokotowie kierujemy m.in. w stronę wspólnot mieszkaniowych, deweloperów oraz innych właścicieli pojedynczych budynków bądź całych kompleksów (administrowanie osiedlem domków jednorodzinnych lub bloków). Posiadamy doświadczenie m.in. jako administrator kamienicy, które wymaga szczególnego zwrócenia uwagi na stan techniczny obiektu i utrzymanie części wspólnych.

Administrowanie nieruchomościami Mokotów – poznaj zakres naszej oferty

Administrowanie nieruchomości wymaga wiedzy, kompleksowego podejścia oraz dyspozycyjności dopasowanej do potrzeb właścicieli lokali lub ich najemców. Nasz administrator budynkiem na Mokotowie przydzielany jest dla konkretnego Klienta. Właściciele lokali mogą z nim kontaktować się telefonicznie w dni robocze od 8:00 do 18:00 (w sprawach awaryjnych także poza godzinami pracy – całodobowo).

 

Administrowanie nieruchomościami to usługa, która u nas w standardzie obejmuje:

  • internetowy dostęp do danych na temat rozliczeń i wpłat lokali (e-kartoteka),
  • udostępnienie skrzynki e-mailowej do kontaktu z mieszkańcami,
  • obsługę korespondencji i kompleksowe prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej dla administrowanej nieruchomości,
  • wykaz właścicieli lokali (lub najemców),
  • przygotowywanie i wydawanie mieszkańcom potrzebnych im zaświadczeń oraz poświadczeń,
  • obsługiwanie umów z dostawcami mediów i innymi firmami zewnętrznymi,
  • reprezentowanie wspólnoty przed osobami trzecimi,
  • monitoring zadłużenia lokali i windykacja przedsądowa.

Zarządzanie nieruchomościami Mokotów

Zapewniamy nie tylko typową obsługę administracyjną. Zarządzanie nieruchomościami na Ursynowie wzbogacamy o obsługę księgową i techniczną. Rozliczamy księgowość wspólnot mieszkaniowych, przygotowujemy roczne i okresowe sprawozdania finansowe, naliczamy i rozliczamy zaliczki, regulujemy podatki oraz zajmujemy się innymi kwestiami finansowymi wspólnot, które wynikają z przepisów prawa.

 

Administrator budynkiem zapewnia również utrzymanie dobrego stanu technicznego części wspólnych i całej nieruchomości (książka obiektu budowlanego, przeglądy techniczne, zlecanie remontów itp.).